SKIN CARE ROUTINE

Moja codzienna pielęgnacja twarzy nie jest bardzo skomplikowana. Używam tylko kilku produktów.1. Dwufazowy płyn do demakijażu oczu NIVEA
    Bardzo dobrze zmywa makijaż, nawet wodoodporny tusz, z którym miałam problem gdy używałam - na przykład - chusteczek do demakijażu. Moim zdaniem ma jedną wadę: jest tłusty i skóra po nim jest nieprzyjemna, ale po opłukaniu twarzy wodą wszystko wraca do normy. 2. Peeling "Oriental Radiance" z AVON planet spa
    Jest to energetyzujący peeling do twarzy z białą herbatą. Bardzo ładnie pachnie, fajnie wysycha na twarzy, a po spłukaniu twarz jest naprawdę odświeżona. 

3. Maseczka "Herbal Strem Bath" z AVON planet spa
    Tym razem to głęboko oczyszczająca glinowa maseczka do twarzy. Pory są po niej jest naprawdę oczyszczone, choć skóra trochę przesuszona. Dlatego stosuję punkt 4. 4. Krem-balsam Hydra Adapt z Garnier'ado cery suchej i bardzo suchej. 
   Krem ma konsystencje naprawdę gęstego balsamu i bardzo dobrze nawilża. Stosuję go tylko wieczorem, ponieważ jest bardzo tłusty i w ten sposób ma całą noc, żeby się wchłoną i zacząć działać. Maseczkę i peeling stosuję na zmianę, co dwa dni (peeling, dzień przerwy, maseczka, dzień przerwy). 
Moja skóra jest rano po tych produktach naprawdę świeża i nawilżona. Dlatego staram się pilnować i przede wszystkim nie spać w makijażu, co jest największą krzywdą jaką można skórze wyrządzić. 
    
    

3 komentarze:

  1. Nie używałam żadnego z tych kosmetyków :)

    OdpowiedzUsuń
  2. nie używałam żadnego z nich :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Może kupię niedługo sobie, któryś z tych produktów!
    Fajnie zarecenzowałaś!
    MELA BLOG

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Mrs. Adella , Blogger