Test: NEW LOOK MATTE NAIL POLISH!

Ostatnio wraz z jesienią przyszedł czas na ciemniejsze kolory na paznokciach, których jestem ogromną zwolenniczką. Pastelowe kolory, róże i błękity idą w odstawką i zaczynam test nowego, dopiero co kupionego fioletowego, matowego lakieru ze sklepu New Look. 
Ogólnie nie jestem fanką kupowania lakierów, szminek czy innych produktów do make up'u w sklepach odzieżowych, ale tym razem to był strzał w dziesiątkę! Lakier bardzo przypadł mi do gustu i czuję że często będzie gościł na moich paznokciach. Po pierwsze ma bardzo oryginalny kolor, bardzo ciemny fiolet, wpadający w brąz. W sklepie przy sztucznym świetle wydawał się nawet bardziej brązowy. Do tego jest matowy! Do tej pory zawsze używałam matującego top coat'u, więc to także dla mnie - bardzo wygodna - nowość.Najbardziej jednak - pozytywnie oczywiście - zaskoczył mnie pędzelek. Nie lubię malutkim pędzelków, którymi trzeba pięć razy przejechać żeby zakryć cały paznokieć. Ten pędzelek jest duży i do tego genialnie wyprofilowany. Malowanie nim paznokci nie sprawiło mi najmniejszego problemu i pierwszy raz od dawna nigdzie sobie nie wyjechałam.


Za kilka dni zrobię edit o trwałości, bo paznokcie malowałam dzisiaj rano. 

Podsumowując: wielki puls dla lakieru z New Looka. Super kolor i aplikator. Myślę, że wypróbuję jeszcze inne kolory.  


EDIT:
Bardzo ściera się na końcówkach, po czterech dniach musiałam malować od nowa. Co prawda miałam tylko 1 warstwę, więc obstawiam, że przy dwóch trzymał by się lepiej. 

1 komentarz:

Copyright © 2014 Mrs. Adella , Blogger