DECEMBER FAVOURITES

Grudzień jak zawsze przebieg pod znakiem świąt, prezentów, czasu z rodziną i odpoczynku. Dlatego w tym miesiącu ulubieńcy nie są odkrywczy, czy zaskakujący. Mimo to postanowiłam się nimi podzielić. 
1. Kosmetyki&make up
 Jajeczko EOS o smaku Blueberry - prezent, który bardzo trawił w mój gust. Chyba nie muszę go zbytnio zachwalać - produkty EOS są bardzo popularne i lubiane. Powiem tylko, że uwielbiam ten zapach!


2. Ubrania
W tym miesiącu pokochałam golfy. Są ciepłe i wygodne, a do tego wyglądają - moim zdaniem - klasycznie i elegancko. Do tego są niezwykle modne w ostatni czasie, więc łatwo można je znaleźć w każdej sieciówce. 


3. Jedzenie&smakołyki
Barszcz z uszkami. Czym byłyby święta bez niego?! Uwielbiam ten smak i aromatyczny zapach. A że w święta zawsze jedzenia jest aż nad to, długo mogłam cieszyć się jego smakiem. 

4. Lifestyle
Jak już wspomniałam wcześniej - święta, Wigilia, prezenty. W tym roku, pierwszy raz, postanowiłam wszystkim domownikom sprawić prezenty i miałam z tego niesamowitą radość. Zarówno z obdarowywania, jak i z pakowania prezentów i ozdabiania ich świątecznymi dodatkami. 
5. Muzyka
Świąteczne piosenki królowały w radiu i na mojej playliście. Szczególnie dwa tytuły (w różnych wykonaniach i aranżacjach):
"Winter wonderland"
"Going home for Christmas"

1 komentarz:

Copyright © 2014 Mrs. Adella , Blogger